Rychlá poptávka

FACEBOOK

SERVIS CLIMAX, a.s.

Ostatní produkty

Doplňky Velux

Všechny výrobky Velux máme vystavené na naší vzorkovně na ulici Hybešova v Brně. 

Provádíme i montáž doplňků Velux v Brně a okolí.

Široký sortiment výrobků sloužících pro ochranu před sluncem určený pro střešní okna od firmy Velux. S originálními dekorativními a zastiňovacími doplňky Velux si můžete vytvořit výjimečné soukromí, vychutnáte si příjemný stín anebo naprosté bezpečí. Doplňky Velux jsou dostupné v celé řadě barevných odstínů a vzorů, v provedení na manuální nebo elektrické ovládání.
Vnitřní rolety a žaluzie pro regulaci světla nebo zatemnění
Ať už potřebujete zastínit nebo zcela zatemnit, tou nejlepší volbou pro Vaše střešní okna jsou rolety a žaluzie VELUX. V naší nabídce naleznete zatemňující roletu, plisovanou roletu, žaluzii nebo roletu pro jednoduché zastínění interiéru.

Venkovní rolety a markýzy pro ochranu před teplem v létě a zajištuje soukromí.

Předokenní roleta VELUX dokáže zachytit 95% slunečních paprsků a interiér tak výborně chrání před přehříváním. V zimním období naopak snižuje únik tepla až o 15% a ušetří vám tak výdaje za energii.

Venkovní markýza nabízí jednoduchý a velmi účinný způsob, jak interiér ochránit před přehříváním – zachytí až 90% slunečního tepla. Venkovní markýzu přitom můžete mít staženou celé léto, nebrání výhled ani manipulaci s oknem. Předokenní roletu i venkovní markýzu lze zkombinovat s jakýmkoli typem vnitřních rolet či žaluzií VELUX.

Pokud již máte nainstalovaná střešní okna a potřebujete zlepšit vnitřní klima, máme pro vás perfektní řešení i s montáží.

 
 
 

VELUX nabízí komplexní řešení pro každého

Pokud si chcete pořídit střešní okna, právě teď je vhodná doba kontaktovat prodejce a objednat si u nich VELUX systém. Díky komplexnímu řešení od společnosti VELUX mají totiž majitelé domů možnost poskládat si střešní okno tak, aby přesně vyhovovalo jejich potřebám.

 
Sítě proti hmyzu Velux

Sítě proti hmyzu Velux

Síť proti hmyzu je praktickým řešením pro klidný spánek i při otevřeném okně.

 
Předokenní rolety Velux

Předokenní rolety Velux

Předokenní roleta pomáhá zlepšit tepelně-izolační vlastnosti střešních oken.

 
Venkovní markýza Velux proti teplu

Venkovní markýza Velux proti teplu

Venkovní markýza nabízí jednoduchý a velmi účinný způsob, jak zabránit vstupu přímých slunečních paprsků do podkrovních místností.

 
Žaluzie Velux

Žaluzie Velux

Praktické řešení pro přesnou regulaci denního světla.

 
Rolety Velux

Rolety Velux

Nejen v módě, ale i v bytovém designu záleží na doplňcích.

 
 
 
 

žaluzie, rolety, markýzy, sítě proti hmyzu

 

Hybešova 6, 602 00 Brno, IČ: 479 53 403
tel.: 543 232 010, e-mail: hakl@hakl.cz, www.hakl.cz

   

 

© Copyright 2017 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.