Rychlá poptávka

FACEBOOK

SERVIS CLIMAX, a.s.

Rolety Velux

Nejen v módě, ale i v bytovém designu záleží na doplňcích. Na drobnostech, které dávají interiéru jeho osobitý charakter. Stejně tak u střešních oken dokáží rolety hotový zázrak. Najdete je v různém provedení, v široké barevné škále, se vzory i bez. S nimi bude mít vaše podkroví ten správný šmrnc. Kromě toho jsou rolety do střešních oken velmi praktické, protože vpustí do místnosti jen tolik slunečních paprsků, kolik právě chcete. Ať už si přejete místnost zastínit nebo zcela zatemnit, s roletami VELUX je to snadné.

Zcela zatemňující roleta

Zcela zatemňující roleta zachytí i nejintenzivnější sluneční světlo a dokonale tak místnost zatemní. Je vhodným řešením zejména do ložnic nebo dětských pokojů, kam nevpustí sluneční paprsky i když je právě letní den.

Zastiňovací roleta

Zastiňovací roleta je praktickým a účinným řešením pro zastínění před sluncem. Zajistí jednoduché a účinné zastínění během dne a dodá místnosti originální vzhled a styl.

Plisovaná roleta

Plisovaná roleta je v podkrovní místnosti tou pravou volbou pro atraktivní dekoraci a citlivou regulaci světla.

V naší vzorkovně na ulici  Hybešova 6 v Brně si můžete prohlédnout všechny produkty pro střešní okna Velux. Provádíme i montáž v Brně a širokém okolí. Pro určení ceny je nutné znát typ okna, který je uveden na štítku okna.

 
 
 
 
 

žaluzie, rolety, markýzy, sítě proti hmyzu

 

Hybešova 6, 602 00 Brno, IČ: 479 53 403
tel.: 543 232 010, e-mail: hakl@hakl.cz, www.hakl.cz

   

 

© Copyright 2017 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.